Škoda Fabia: Pielęgnacja wnętrza

Zalecamy, by stosować samochodowe środki konserwacyjne z oferty oryginalnych akcesoriów ŠKODA dostępne u autoryzowanych partnerów ŠKODA. Przestrzegać wskazówek podanych na opakowaniu.

UWAGA

  • Niewłaściwe używanie środków konserwacyjnych może być szkodliwe dla zdrowia.
  • Samochodowe środki konserwacyjne przechowywać w miejscu niedostępnym dla osób, które nie są w pełni samodzielne, np. dzieci - niebezpieczeństwo zatrucia!
  • Przy wysokiej temperaturze panującej we wnętrzu używane substancje zapachowe i odświeżacze powietrza mogą być szkodliwe dla zdrowia.

OSTROŻNIE

  • Koniecznie sprawdzić, czy kolory noszonej odzieży są odporne, aby uniknąć uszkodzenia lub widocznych odbarwień materiału (skóry), tapicerki i wykładzin tekstylnych.
  • Świeże plamy od długopisu, atramentu, szminki, pasty do butów itp. usuwać z materiału (skóry), tapicerki i wykładzin tekstylnych możliwe szybko.

Nie mocować zapachów i odświeżaczy powietrza na desce rozdzielczej - ryzyko uszkodzenia deski rozdzielczej.

Nie naklejać żadnych naklejek na ścieżki ogrzewania ani na antenę - ryzyko uszkodzenia.

Nie czyścić podsufitki szczotką - ryzyko uszkodzenia powierzchni okładziny.

Preparaty zawierające rozpuszczalniki mogą uszkodzić czyszczoną powierzchnię

Środki do czyszczenia i konserwacji nakładać w niewielkich ilościach.

Informacja

Ze względu na możliwe problemy z czyszczeniem i pielęgnacją wnętrza samochodu, konieczność zastosowania specjalnych narzędzi i posiadania fachowej wiedzy, czyszczenie i pielęgnację wnętrza pojazdu najlepiej zlecać partnerowi serwisowemu ŠKODA.

Konserwacja podwozia

Podwozie samochodu jest trwale zabezpieczone przed wpływami chemicznymi i mechanicznymi. Podczas jazdy nie można wykluczyć uszkodzenia warstwy ochronnej. Zale ...

Skóra naturalna

W zależności od intensywności eksploatacji samochodu, skóra wymaga regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Kurz i zabrudzenia w porach i fałdac ...

Categorie