Toyota Yaris: Zamontowanie zaworów z czujnikami ciźnienia i przekaźnikami sygnału (wersje z układem monitorowania ciźnienia w ogumieniu)

Toyota Yaris –> Obsługa techniczna i konserwacja –> Czynnoźci serwisowe do wykonania we własnym zakresie –> Opony –> Zamontowanie zaworów z czujnikami ciźnienia i przekaźnikami sygnału (wersje z układem monitorowania ciźnienia w ogumieniu)

Przy wymianie kół bądź opon należy zamontować zawory z czujnikami ciźnienia i przekaźnikami sygnału.

Nowy zawór z czujnikiem ciźnienia i przekaźnikiem sygnału wymaga zarejestrowania nowych kodów identyfikacyjnych w pamięci elektronicznej jednostki sterującej układu monitorowania ciźnienia w ogumieniu, a następnie układ wymaga kalibracji. Zarejestrowanie kodów identyfikacyjnych należy powierzyć autoryzowanej stacji obsługi Toyoty lub innemu specjalistycznemu warsztatowi.

    Układ monitorowania ciźnienia w ogumieniu (w niektórych wersjach)

    Samochód ten wyposażony jest w układ monitorowania ciźnienia w ogumieniu, który na podstawie sygnałów z czujników w zaworach ostrz ...

    Kalibracja układu monitorowania ciźnienia w ogumieniu (wersje z układem monitorowania ciźnienia w ogumieniu)

    Układ monitorowania ciźnienia w ogumieniu wymaga kalibracji w następujących sytuacjach: Po zamianie przednich i tylnych kół miejscami, gdy ko&# ...

    Categorie