Škoda Fabia: Spoiler

Jeżeli Państwa nowy samochód jest wyposażony w spoiler na przednim zderzaku w połączeniu ze spoilerem na pokrywie bagażnika, należy przestrzegać następujących wskazówek.

 • Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest, by samochód posiadający spoiler na przednim zderzaku był wyposażony również w przynależny spoiler na pokrywie bagażnika.
 • Taki spoiler nie może być montowany na przednim zderzaku ani samodzielnie, ani w kombinacji bez spoilera na pokrywie bagażnika czy w kombinacji z nieodpowiednim spoilerem na pokrywie bagażnika.
 • Ewentualne naprawy, wymianę, montowanie lub usuwanie spoilera należy skonsultować z partnerem serwisowym ŠKODA.

UWAGA

 • Nieprawidłowo wykonane prace przy spoilerach samochodowych mogą skutkować usterkami - ryzyko wypadku i ciężkich obrażeń!
 • Montując z przodu samochodu spoiler lub zakładając kołpaki kół, należy sprawdzić, czy nie zakłócają one przepływu powietrza wokół hamulców przednich kół. Mogłoby to spowodować przegrzanie przednich hamulców, co może mieć negatywny wpływ na działanie układu hamulcowego - ryzyko wypadku!

  Oryginalne akcesoria ŠKODA

  Jeśli zechcą Państwo dodatkowo wyposażyć swój samochód, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie. Zalecam ...

  Ochrona komponentów

  Niektóre elektroniczne komponenty pojazdu (np. tablica rozdzielcza) są wyposażone fabrycznie w ochronę komponentów. Ochrona komponentów zost ...

  Categorie