Opel Corsa: Tylna osłona podłogowa

Opel Corsa –> Schowki –> Przestrzeń bagażowa –> Tylna osłona podłogowa

Tylna osłona podłogowa


Podnieść tylną osłonę podłogową, aby uzyskać dostęp do wyposażenia awaryjnego.

Narzędzia 233.

W modelach wyposażonych w zestaw do naprawy opon umieszczony po prawej stronie przestrzeni bagażowej, wnękę koła zapasowego można wykorzystać jako dodatkowy schowek. Zestaw do naprawy opon

Podłoga dzieląca bagażnik

Podłogę dzielącą bagażnik można włożyć w przestrzeń bagażową w dwóch położeniach:

Podłoga dzieląca bagażnik


 • bezpośrednio nad osłoną wnęki koła zapasowego lub osłoną podłogi
 • w górnych otworach w przestrzeni bagażowej

W celu wyjęcia podłogi dzielącej bagażnik, unieść pociągając za zagłębienie i wyciągnąć w tył.

W celu włożenia podłogi dzielącej bagażnik, wsunąć ją w odpowiednią prowadnicę, a następnie opuścić.

Gdy podłoga jest zamocowana w górnym położeniu, przestrzeń pomiędzy podłogą a osłoną wnęki koła zapasowego można wykorzystać jako schowek.

W tym położeniu, gdy oparcia tylnych siedzeń są złożone w przód, utworzona zostaje przestrzeń bagażowa o niemal płaskiej podłodze.

Masa ładunku umieszczonego na podłodze dzielącej bagażnik nie może przekraczać 100 kg. W położeniu dolnym, podłoga dzieląca bagażnik może wytrzymać maksymalne dopuszczalne obciążenie.

Zalecenie ogólne

Ostrzeżenie

Ze względów bezpieczeństwa wszystkie elementy w przestrzeni bagażowej należy przewozić na swoich miejscach, zawsze jeździć z zamkniętą tylną osłoną podłogową i jeśli to możliwe z rozłożonymi oparciami tylnych foteli.

W przeciwnym razie w przypadku gwałtownego hamowania, nagłej zmiany kierunku jazdy lub wypadku przedmioty wyrzucone do wnętrza kabiny mogą spowodować obrażenia ciała u osób podróżujących pojazdem.

  Osłona przestrzeni bagażowej

  Na osłonie nie należy umieszczać żadnych przedmiotów. 3-drzwiowy / 5-drzwiowy hatchback Wyjmowanie Odczepić zawiesia od klapy tylnej. Unie&# ...

  Zaczepy stabilizacyjne

  3-drzwiowy / 5-drzwiowy hatchback Zaczepy stabilizacyjne są przeznaczone do zabezpieczania przedmiotów przed przesuwaniem się, np. przy użyciu pas&oac ...

  Categorie