Mercedes-Benz Klasa B: Ważne zasady bezpieczeństwa

OSTRZEŻENIE

Osłona przestrzeni bagażowej nie może przytrzymać lub zabezpieczyć ciężkich przedmiotów, elementów bagażu i ciężkiego ładunku. W przypadku gwałtownej zmiany kierunku jazdy, hamowania lub w razie wypadku można zostać uderzonym niezabezpieczonym ładunkiem. Istnieje ryzyko obrażeń, a nawet zagrożenia życia!

Przedmioty należy zawsze umieszczać w taki sposób, aby nie mogły się przemieszczać. Przedmioty, bagaż lub ładunek, także w przypadku stosowania osłony przestrzeni bagażowej, należy zabezpieczać przed przesunięciem lub przewróceniem, np. za pomocą pasów mocujących.

 

Wskazówka

Przy załadunku pojazdu należy zwrócić uwagę, aby bagaż nie wystawał powyżej dolnych krawędzi szyb bocznych. Na osłonie bagażnika nie należy kłaść żadnych przedmiotów.

 

Wskazówka

Podczas demontowania i montowania osłony bagażnika należy zwracać uwagę, aby nakładki końcówek osłony nie ocierały się o jasne elementy wnętrza.

Osłona przestrzeni bagażowej jest umieszczona za oparciem fotela kanapy tylnej.

    Osłona przestrzeni bagażowej

    ...

    Rozwijanie i zwijanie osłony przestrzeni bagażowej

    Rozwijanie: Pociągnąć osłonę za uchwyt 1 do tyłu i zaczepić z lewej i prawej strony w mocowaniach 2. Zwijanie: Wyjąć os ...

    Categorie