Citroen C3: Odryglowanie pojazdu

Citroen C3 –> Otwieranie –> Zdalny dostęp i rozruch –> Odryglowanie pojazdu

Odryglowanie pojazdu


 • Trzymając klucz elektroniczny przy sobie w strefie rozpoznawania A, wsunąć rękę za klamkę dowolnych przednich drzwi, aby odryglować samochód, albo nacisnąć przycisk otwierania klapy bagażnika.

Miganie światłeł kierunkowskazów przez kilka sekund sygnalizuje:

 • odryglowanie pojazdu dla wersji bez alarmu,
 • wyłączenie alarmu dla pozostałych wersji.

Jeżeli jedne z drzwi (jedna z klap) pozostaną otwarte lub jeżeli klucz elektroniczny systemu "Zdalnego dostępu i rozruchu" znajduje się w samochodzie, centralny zamek nie zadziała.

Niemniej alarm (jeżeli jest) zostanie całkowicie uaktywniony po około 45 sekundach.

W przypadku niezamierzonego odryglowania i bez otwierania drzwi lub bagażnika pojazd zarygluje się samoczynnie po upływie około 30 sekund.

Jeżeli samochód jest wyposażony w alarm, włączy się on ponownie w sposób automatyczny.

Ze względów bezpieczeństwa (dzieci wewnątrz samochodu) nigdy nie opuszczać samochodu bez klucza elektronicznego systemu "Zdalnego dostępu i rozruchu", nawet na krótki czas.

Uwaga na ryzyko kradzieży samochodu, gdy klucz elektroniczny systemu "Zdalnego dostępu i rozruchu" znajduje się w jednej z określonych stref, a samochód jest odryglowany.

Aby zachować stan naładowania baterii klucza elektronicznego i akumulatora samochodu, funkcje "zdalnego dostępu" przechodzą w stan czuwania, gdy nie są używane przez ponad 21 dni. Aby przywrócić te funkcje, należy nacisnąć jeden z przycisków pilota zdalnego sterowania albo uruchomić silnik z kluczem elektronicznym w czytniku.

Więcej informacji na temat Uruchamiania silnika za pomocą systemu "Zdalny dostęp i rozruch" zawiera odpowiednia rubryka.

  Zdalny dostęp i rozruch

  System umożliwia odryglowanie (otwieranie), zaryglowanie (zamykanie) i rozruch pojazdu, kiedy użytkownik trzyma klucz elektroniczny przy sobie. Klucz elektroniczn ...

  Ryglowanie pojazdu

  ...

  Categorie