Suzuki Baleno: Składanie tylnych siedzeń

Suzuki Baleno –> Inne urządzenia i osprzęt –> Składanie tylnych siedzeń

Składanie tylnych siedzeń


Oparcia tylnych siedzeń samochodu mogą być złożone do przodu, dając dodatkową przestrzeń ładunkową.

(Oparcie dzielone)

Aby złożyć oparcie siedzenia należy: Zawiesić części barkowe pasów bezpieczeństwa na specjalnych zaczepach (jeżeli są), podnieść do góry gałkę blokady, umieszczoną na górze każdego z podzielonych oparć, a następnie złożyć oparcia do przodu.

W celu przywrócenia pionowej pozycji oparć, należy je podnieść i pchnąć do tyłu, aż zostaną zablokowane na swoich pozycjach.

(Oparcie niedzielone)

(Oparcie niedzielone)


Zawiesić części barkowe pasów bezpieczeństwa na specjalnych zaczepach (jeżeli sąl podnieść do góry obie gałki blokady 1 i 2 i złożyć oparcie do przodu. W celu przywrócenia pionowej pozycji oparcia, należy je podnieść i pchnąć do tyłu, aż zostanie zablokowane na swoim miejscu.

 • Bagaże i inne ładunki powinny być przewożone w bagażniku przy (jeżeli jest to możliwe) podniesionych oparciach tylnych siedzeń. Jeżeli niezbędne jest przewożenie ładunku w przedziale pasażerskim ze złożonymi siedzeniami tylnymi, należy pamiętać o takim zabezpieczeniu ładunku, aby nie mógł się on przemieszczać stwarzając zagrożenie dla pasażerów. Nigdy nie należy układać bagażu wyżej niż oparcia foteli.
 • Zmieniając pozycję oparcia należy upewnić się, czy pasy bezpieczeństwa nie zostały przyciśnięte przez oparcie, zawiasy oparcia lub zamek oparcia, co może spowodować ich uszkodzenie.
 • Przy przywracaniu siedzeniu normalnego położenia należy sprawdzić, czyjego ruch nie jest niczym blokowany oraz czy oparcie zostało prawidłowo zablokowane.

  Korek wlewu paliwa

  Korek wlewu paliwa umieszczony jest z tyłu pojazdu po jego lewej stronie. Pokrywa wlewu paliwa jest otwierana przez pociągnięcie do góry dźwigni ...

  Osłony przeciwsłoneczne

  Osłony przeciwsłoneczne mogą być opuszczane dla uniknięcia blasku od strony szyby przedniej, lub mogą być odczepione i obrócone, os ...

  Categorie