Peugeot 208: Zużycie energii

Peugeot 208 –> Informacje praktyczne –> Zużycie energii

Tryb odciążania

W zależności od poziomu naładowania akumulatora system wyłącza nieużywane funkcje.

W pojeździe znajdującym się w ruchu niektóre funkcje, takie jak klimatyzacja czy ogrzewanie tylnej szyby, mogą być czasowo wyłączone.

Ponowne ich przywrócenie do normalnego stanu odbywa się automatycznie, o ile umożliwia to stan naładowania akumulatora.

Tryb ekonomiczny

System zarządzający czasem działania niektórych funkcji w celu zachowania wystarczającego poziomu naładowania akumulatora.

Po zatrzymaniu silnika możliwe jest jeszcze korzystanie przez określony maksymalny czas wynoszący około 30 minut z takich funkcji, jak: system audio i telematyki, wycieraczki szyb, światła mijania, lampki sufitowe...

Włączenie trybu

Po upływie tego czasu komunikat o przełączeniu na tryb ekonomiczny pojawia się na ekranie, a włączone funkcje zostają uśpione.

Jeżeli w tym samym czasie prowadzona jest rozmowa telefoniczna, zostanie ona podtrzymana przez około 10 minut za pośrednictwem zestawu głośnomówiącego radioodtwarzacza.

Wyjście z trybu

Te funkcje zostaną automatycznie włączone przy następnym użyciu samochodu.

W celu umożliwienia natychmiastowego skorzystania z tych funkcji należy uruchomić silnik i pozostawić go na chodzie przez przynajmniej 5 minut.

Rozładowany akumulator nie pozwala na uruchomienie silnika.

    Hak holowniczy

    Samochód został zaprojektowany przede wszystkim do transportu osób i bagaży, może być jednak używany również do holowania ...

    Akcesoria

    W sieci PEUGEOT dostępny jest szeroki wybór akcesoriów i oryginalnych części zamiennych. Akcesoria i części są przystosowane do sam ...

    Categorie