Dacia Logan: Masa pojazdu / Masa holowanej przyczepy

Dacia Logan –> Dane techniczne –> Masa pojazdu / Masa holowanej przyczepy

MASY (w kg) - Wersja podstawowa, bez wyposażenia dodatkowego; możliwość wystąpienia zmian w modelu: Skontaktować się z Autoryzowanym Serwisem DACIA.

Masa pojazdu / Masa holowanej przyczepy


Maksymalna dopuszczalna masa całkowita pojazdu, Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przypadająca na przednią oś, Maksymalna dopuszczalna masa całkowita przypadająca na tylną oś i Całkowita masa zestawu: są one podane na tabliczce producenta pojazdu. Patrz paragraf "tabliczka znamionowa" w rozdziale 6.

(1) Masa przyczepy (holowanie przyczepy kempingowej, łodzi, itp.)

 •  Należy przestrzegać miejscowych uregulowań prawnych odnośnie dopuszczalnej masy holowanej przyczepy, a zwłaszcza przepisów kodeksu drogowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji, dotyczących wyboru odpowiedniego haka holowniczego należy zwrócić się do Autoryzowanego Serwisu DACIA. W żadnym wypadku całkowita, dopuszczalna masa zestawu (pojazd + przyczepa) nie może być przekroczona.
 •  W przypadku, gdy pojazd jest eksploatowany przy pełnym obciążeniu (maksymalna dopuszczalna masa całkowita), maksymalna szybkość powinna być ograniczona do 100 km/h, a ciśnienie w ogumieniu zwiększone o 0,2 bara.
 •  Osiągi silnika i jego zdolność do pokonywania wzniesień maleją im wyżej położony jest teren, po którym porusza się samochód. Radzimy zatem zmniejszyć maksymalne obciążenie pojazdu o 10% na wysokości 1 000 metrów n.p.m., a następnie o kolejne 10% przy pokonaniu różnicy wzniesień o następne 1 000 metrów n.p.m.

Części zamienne

Oryginalne części zamienne marki DACIA są opracowywane na podstawie bardzo ścisłych założeń technicznych i podlegają regularnej kontroli. Dzięki temu poziom jakości ich wykonania nie ustępuje jakości części montowanych w fabrycznie nowych samochodach.

Systematyczne stosowanie oryginalnych części zamiennych marki DACIA gwarantuje utrzymanie parametrów eksploatacyjnych pojazdu na niezmiennie wysokim poziomie. Ponadto, na naprawy wykonywane w Autoryzowanych Serwisach DACIA, z zastosowaniem Oryginalnych Części Zamiennych, udzielana jest gwarancja, której warunki są określone na odwrocie zlecenia naprawy.

  Wymiary

  Średnica skrętu  między ścianami: 11 m między krawężnikami: 10,5 m ...

  Suzuki Baleno

  п»ї ...

  Categorie