Dacia Logan: Akcesoria

Dacia Logan –> Rady praktyczne –> Akcesoria

Używanie radiotelefonów i odbiorników CB Radiotelefony i odbiorniki CB z wbudowaną anteną mogą powodować zakłócenia w kontakcie z systemami elektronicznymi montowanymi fabrycznie w samochodzie, w związku z tym zaleca się korzystanie wyłącznie z urządzeń z anteną zewnętrzną.

Przypominamy także o konieczności stosowania się do obowiązujących przepisów prawnych w zakresie używania wyżej wymienionych urządzeń.

 

Montaż dodatkowych akce- sonów W celu zapewnienia prawidłowego działania samochodu i uniknięcia sytuacji mogących stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa pasażerów, radzimy stosować akcesoria homologowane przez firmę DACIA, gdyż są one dokładnie dostosowane do Państwa pojazdu i posiadają gwarancję DACIA.

Dodatkowe urządzenia elektryczne i elektroniczne

 •  Wszelkie prace związane z instalacją elektryczną muszą być wykonywane przez Autoryzowany Serwis DACIA, gdyż nieprawidłowe podłączenie może spowodować uszkodzenie instalacji elektrycznej i/lub podłączonych do niej podzespołów.
 •  W przypadku montażu dodatkowych urządzeń elektrycznych należy upewnić się, czy instalacja jest chroniona odpowiednim bezpiecznikiem.

  Trzeba również ustalić amperaż tego bezpiecznika i jego lokalizację.

  Instalacja radioodbiornika samochodowego

  Miejsce na radio 1 Odpiąć i zdjąć osłonę. Złącza anteny, zasilanie + i przewody głośnikowe lewy i prawy, są przymocowa ...

  Nieprawidłowości w działaniu samochodu

  Wskazówki zamieszczone w poniższej tabeli umożliwią Państwu samodzielne, szybkie usunięcie usterki; ze względu na bezpieczeństwo eksplo ...

  Categorie